ANUNŢ PUBLIC

COMUNA ȘIRIA (denumirea titularului) având sediul în str. Regiment 85 Infanterie, nr. 184, localitatea Șiria, județul Arad titular al planului/programului Amenajament pastoral pentru UAT Șiria, județul Arad, localitatea Șiria anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de obţinere a avizului de mediu pentru planul/programul menţionat şi declanşarea etapei de încadrare.

Prima versiune a planului/programului poate fi consultată la sediul APM ARAD, strada Splaiul Muresului, FN, localitatea Arad, judeţul Arad, de luni până joi între orele 09 – 16.00, vineri între orele 09 – 13.00.

Observaţii/comentarii şi sugestii se primesc în scris la sediul APM ARAD, în termen de 18 zile de la data publicării anunţului.