Convocare adunarea proprietarilor de teren

ANUNȚ

Consiliul Local al Comunei Șiria convoacă adunarea proprietarilor de teren din comuna Șiria, formată din foștii proprietari deposedaţi sau moştenitorii acestora care au solicitat terenuri în termenul legal în baza legilor fondului funciar, pentru desemnarea a doi reprezentanți ai acestora în Comisia locală pentru stabilirea dreptului de proprietate privată asupra terenurilor Șiria, în ziua de 15.02.2016 ora 17,00 la Căminul Cultural din localitatea Șiria.

Dacă nu se întrunește majoritatea proprietarilor, adunarea va fi convocată pentru data de 16.02.2016 ora 17,00 la Căminul Cultural din localitatea Șiria.

Primar
Ing. Valentin Bot