Anunț – depunere solicitare acord de mediu

ANUNȚ

Primăria Comunei Șiria, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ,,AMENAJARE DRUM FORESTIER ÎN COMUNA ȘIRIA, JUDEȚUL ARAD, folosința actuală și propusă: drum forestier în extravilan, conform Certificatului de urbanism nr. 332 din 27,12,2017 eliberat de Primăria Comunei Șiria, jud. Arad.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM din Arad, str.Splaiul Mureș, FN, jud. Arad și la sediul titularului din loc. Șiria, str. Regiment 85 Infanterie, nr. 184, jud. Arad, în zilele de luni – vineri orele 8:00 – 16:30.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Arad din Arad, str. Splaiul Mureșului, FN, jud. Arad.